Ovocné Školky Buřil

V roce 2022 jsme oslavili kulaté narozeniny. Fungujeme již 30 let a doufáme, že takové jubileum oslavíte s námi. My jsme si pro vás připravili nové prodejní základiště a spoustu novinek v sortimentu. Navíc každou sobotu jste u nás mohli ochutnat různé staré a krajové odrůdy jablek, hrušek a ořechů - letošní podzim budou ochutnávky probíhat také.

NOVINKA pro letošní podzim: čtyřleté, již plodící ořešáky ve tvaru rozvětvený vysokokmen a polokmen. Především ořešák Jupiter a Apollo. Vhodné na výsadbu do krajiny, pro obce, obnovu alejí nebo do zahrad pro toho, kdo chce sklízet sladké, velké a dobře luštitelné polopapíráky již za pár let.

Naše ovocná a okrasná školka má na českém trhu již třicetiletou tradici. Jsme členy Školkařského svazu, Unie ovocnářů severočeského regionu a zároveň členy Ovocnářské unie České republiky.

Věnujeme se pěstování a následnému Imageprodeji ovocných i okrasných stromků, keřů, drobného ovoce jako je angrešt, rybíz, maliny a růží.

Naše aktuální směřování a specializace je na: staré odrůdy a krajové odrůdy především jabloní, vysokokmeny a polokmeny, výsadby sadů jádrovin i peckovin, roubované ořešáky - papíráky a polopapírky, lískové keře i stromy, moruše, jedlé kaštany, mišpule, maliník, ale i klasika jako jsou meruňky, třešně či broskvoně.

Nabízíme i ovoce z vlastních sadů a to především meruňky, ale také třešně, broskve a maliny.

Mezi naše zákazníky patří mimo jiné Velvyslanectví USA v Praze, Zámecká obora zámku v Lánech, CHKO Karlštejn, Český ráj a Kokořínsko, Lesy hl. m. Prahy, ČSOP Vlašim, Jihlava a Velké Popovice, Národní hřebčín v Kladrubech, spolek Sázíme stromy, města Krásno či Roudnice nad Labem, obce Hrusice, Černošice, Horní Počaply, společnost Arboeko, okrašlovací spolek v Městci Králové nebo Honební společenstvo Lovečkovice a zahradnictví Spomyšl.